Вибираємо оббивні матеріали

12.07.2018

Вибираючи тканину для оббивки меблів, важливо орієнтуватися не лише на дизайн та колір, а й на особливості різних видів тканин. Які ж оббивні матеріали існують і в чому їх особливості?


Вибираємо оббивні матеріали
Вибираємо оббивні матеріали
Вибираємо оббивні матеріали
Вибираємо оббивні матеріали
Вибираємо оббивні матеріали

Жаккард

Жакардовий верстат здатний ткати полотно з безлічі ниток (натуральних та синтетичних). Виходять складні та контрастні дизайни, гладкі, або з об'ємною фактурою. Часто розкішні класичні тканини виконують саме із жаккарда. Матеріал стійкий до стирання та добре тримають форму.

Шеніл

Шеніли - це різновид жаккарда, який прийнято виділяти серед інших. До його складу входить шенільна нитка, в яку вплетені м'які волокнисті волокна. Ви отримуєте дійсно якісний жаккард із підвищеним комфортом та приємними тактильними відчуттями.

Гобелен

Ще один вид оббивки, що виробляється на жакардовому верстаті. Відрізняється меншою кількістю ниток, які товщі від звичайного. Гобелени - знаменита, атмосферна, майже легендарна тканина, вона впізнавана і це її головна перевага. До складу полотна обов'язково входить бавовна, що надає йому характерної податливості.

Полікоттон

Це новий вид оббивних матеріалів із поліефірних волокон та бавовни. Тканина міцна і дуже приємна на дотик. Полікотони - найтонші тканини для меблів, що застосовуються сьогодні. Вони чудово драпіруються та повторюють форми навіть складних диванів. Зображення принтоване, можна реалізувати яскраві, контрастні та оригінальні дизайни.

Велюр

Існує кілька різновидів велюрів, які поєднує одна характерна риса. Вони дуже м'які, на дивані завжди надають незабутнього комфорту. Через спосіб плетіння, можуть бути вразливі до кігтів тварин. В інших ситуаціях це ідеальна тканина для відпочинку.

Флок

Це неткане полотно проводиться приклеюванням рубаного ворсу до нейлонової основи в електростатичному полі. Поверхня може бути багатошаровою, з тисненням. Така оббивка не боїться кігтів тварин, її легко доглядати. Флоки комфортні у побуті, їх приємно торкатися та легко чистити. Якщо ворс довгий - чистка повинна бути акуратною, щоб уникнути заломів.

Кожзами

Штучна шкіра набирає популярності, т.к. її сучасні зразки позбавлені багатьох недоліків. Вона практично не тріскається, може пропускати повітря та відштовхувати вологу. Матеріал найчастіше не має сторонніх запахів. Шкірзамінники легко чистити, регулярний елементарний догляд збільшує термін їхньої служби. Таку оббивку застосовують і у громадських місцях: кафе, ресторанах, офісах тощо.

Розуміючи особливості кожного з перерахованих матеріалів, можна легко визначити відповідний Вам, а ми лише дамо кілька порад новачкам:

·           Якщо виріб планується на багато років у класичний інтер'єр - вибирайте жаккарди, шеніл або гобелени;

·           Для стильних та сучасних дизайнів , яскравих, насичених кольорів, беріть полікоттони з відповідними принтами;

·           Спокійне і повільне дозвілля найкраще забезпечать велюри та флоки. Їхня м'яка поверхня відмінно підходить після важкого трудового дня;

·           Кожзами універсальні . З їх допомогою отримують стильні, зручні та практичні меблі для щоденного активного використання.Тепер у вас є достатньо інформації, щоб зробити хороший вибір. Можна переходити до каталогу Exim Textil   для детального вивчення нашого асортименту оббивних матеріалів та пошуку відповідного оббивного матеріалу!

Другие новости