Нубук для перетяжки меблів

10.07.2018

Коли має бути перетяжка меблів, Нубук варто першим розглянути як новий оббивний матеріал.


Нубук для перетяжки меблів
Нубук для перетяжки меблів
Нубук для перетяжки меблів
Нубук для перетяжки меблів
Нубук для перетяжки меблів

Цей шліфований велюр з асортименту Ексім Текстиль має всі характеристики сучасної якісної оббивки.

У нього вражаючий опір до стирання - 100 тисяч циклів по Мартіндейлу. Це в рази вище, ніж у його аналогів і більш ніж достатньо, щоб Ваші меблі виглядали ідеально багато років. Такий ефект досягається застосуванням у виробництві комбінації трьох компонентів: поліестер, поліуретан та бавовна. Тканина виходить дуже міцною та м'якою, як замша.

Дизайн схожий на натуральну шкіру, він дуже реалістичний. До палітри колекції входить одинадцять кольорів, традиційних для фарбування шкіри. Ніхто й не помітить, що ви використовували велюр на дивані. А вартість, порівняно з натуральною оббивкою, – значно нижча.

Завдяки застосуванню бавовни, тканина вийшла податливою, вона непогано драпірується. Якщо врахувати, що щільність Нубука – 500 г/м 2 , можна дивуватися такій «зговірливості» полотна. Ви можете використовувати його на виробах будь-якої форми та розміру, комбінувати кольори для гармонізації інтер'єру.

Ще одну особливість Нубука варто згадати окремо. У виробництві застосовується технологія AirGO , яку раніше ми використовували в шкірозаміннику Лорд. Основа має пористу структуру, завдяки чому ефективно пропускає повітря в обидва боки. Це дозволяє знизити навантаження на шви та мінімізувати їх знос. Крім того, диван додатково вентилюється. Пори настільки малі, що не пропускають вологу всередину дивана та протидіють утворенню плісняви.

Структура тканини така, що у ній не утворюються затяжки від кігтів тварин. Таке вміння мають небагато тканин на українському ринку.

Догляд за оббивкою дуже простий. Дозволяється використовувати пилосос без щітки для видалення пилу. Щоб вивести плями можна використовувати слабкий мильний розчин, це буде досить ефективним засобом. Розчин наноситься та легко розтирається м'якою губкою. Залишки вологи необхідно просушити чистим рушником. У разі дуже сильних забруднень використовуйте спеціальні миючі засоби для меблевої тканини без вмісту аміаку.

Нубук дуже універсальний. Його застосовують на диванах, стільцях, пуфах, кріслах. Він підходить для застосування як удома, так і в громадських місцях. Тканина добре переносить перепади температур, хоча слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, щоб уникнути вигоряння.

Подібні колекції давно заслужили популярності на світових виставках. Естетичний зовнішній вигляд, легкість використання, простий догляд, приємні тактильні відчуття вже оцінили покупці з Європи, Азії, США. Провідні меблеві виробники намагаються пропонувати клієнтам вироби із Нубука та його аналогів. Ми рекомендуємо Вам не залишатися осторонь усіх переваг цієї оббивки, а стати ще одним щасливим користувачем цієї комфортної тканини!