Оббивні матеріали для дому

09.07.2018

Домашній затишок неможливий без гарних, комфортних м'яких меблів. Існує безліч різних диванів, що розрізняються за формою, розміром, дизайном, способом трансформації. Вони багато в чому визначають рівень Вашого комфорту. Тканина для меблів відіграє вирішальну роль. Вибір оббивки важливий, оскільки з тканиною ми найбільше контактуємо, вона має істотний вплив на інтер'єр приміщення.


Оббивні матеріали для дому
Оббивні матеріали для дому
Оббивні матеріали для дому
Оббивні матеріали для дому
Оббивні матеріали для дому

Ось кілька порад, як правильно вибирати оббивні матеріали:

·           Почніть з вибору типу оббивки . Найбільш комфортними для дому стануть шеніли, велюри, замша, флок. Довговічні - жаккард, шеніл, шкірозамінник. Найлегший догляд – за шкірозамінниками, флоком, жаккардом;

·           Оцініть майбутнє навантаження на полотно . Чи вибираєте диван для сну, або нетривалого використання у вітальні? У першому випадку вибираємо тканину з найкращою зносостійкістю. У другому випадку, приділіть увагу дизайну та тактильним відчуттям.

·           Підберіть колекцію під інтер'єр Вашої кімнати. Дуже важливо, щоб диван не губився в ній і не виходив на перший план. Дизайн має бути гармонійним, а меблі в ньому – на своєму місці;

Тепер, коли зрозумілі основні принципи підбору оббивки, розглянемо їх на прикладах.

Вітальня в стилі Мінімалізм

Для цього стилю характерна мала кількість елементів інтер'єру, меблі жорсткі, з прямими формами, нейтральних кольорів. Як зробити цю вітальню затишною? Потрібно забезпечити високий комфорт за умов суворих обмежень.

В асортименті Exim   Textil   є колекція Марракеш. Це міцний однотонний жаккард зі стриманою палітрою, який чудово виглядає у подібних приміщеннях. Є у цієї тканини значна перевага: її нитки «спушені», при всій лаконічності виконання, вона м'яка, як шерсть. Ви отримуєте компактний зовнішній вигляд та приємні тактильні відчуття. З Марракеш, у Вас будуть дійсно м'які меблі у найскладніших обставинах.

Інтер'єр Контемпорарі

В даному випадку можна застосовувати широкий спектр кольорів, але подушки дивана – об'ємні та м'які. Тут рекомендуємо колекцію Румба. У неї так само спушений ворс для поліпшення тактильних відчуттів, а в основі тканини – матеріал TC . Він дозволяє полотну розтягуватися та відновлювати форму, що важливо на об'ємних диванах. Так знижується навантаження на шви, а подушки довше зберігають ідеальний зовнішній вигляд.

У колекції більше 20 різних кольорів, і це розв'язує руки дизайнерам, адже інтер'єр може бути різноманітнішим і контрастнішим.

Універсальне рішення для «затишного гніздечка»

Цікавий результат дає застосування колекції Місті. Вона має традиційну палітру, високу зносостійкість, значну щільність. Місті легко доглядати. Як і в попередніх колекціях, тут використано трендову розпушену нитку. А форма плетіння нагадує в'язку, що додає матеріалу візуальної теплоти. Цей простий прийом робить Місті однією з «домашніх» колекцій у нашому асортименті. Приємна на дотик, м'яка, із душевною фактурою, вона заслужено займає місце серед хітів Exim   Textil .

У цій статті ми хочемо ще раз наголосити: комфорт та затишок Вашого житла – це справа Ваших рук. Від того, яку оббивку Ви виберете для своїх м'яких меблів, наскільки вони будуть підходити Вашим уподобанням, залежить якість дозвілля. Ми, зі свого боку, пропонуємо широкий асортимент якісних оббивних матеріалів на будь-який випадок та смак!