Перетяжка дивана своїми руками

09.07.2018

Перетяжка дивана своїми руками – відповідальний крок, який передбачає розуміння естетичної сторони процесу. Також важливо підібрати оббивний матеріал, з яким буде зручно працювати людині без досвіду заміни чохлів для м'яких меблів. Про це сьогодні й поговоримо.


Перетяжка дивана своїми руками
Перетяжка дивана своїми руками
Перетяжка дивана своїми руками
Перетяжка дивана своїми руками

Як би ми рекомендували вибирати новий оббивний матеріал для свого дивана? Насамперед, він повинен драпіруватися, легко укладатися на виріб будь-якої форми. Бажано, щоб малюнок на полотні був неорієнтований. Це спростить крій майбутнього чохла.

Подумайте і про те, чого очікуєте від Ваших меблів. Комусь хочеться пухнастого ворсу, чи твердої подушки під головою. А комусь – глянсового відблиску шкірозамінника. Нова оббивка має виправдовувати Ваші очікування.

Тепер давайте розглянемо три популярні інтер'єри та прості рішення для них.

Затишний домашній куточок

Меблі для дому – це завжди особливий випадок, оскільки робите собі. У багатьох дизайнах чудово виглядають однотонні жакарди з непомітною стильною палітрою. Диван гармонійно вписуватиметься в навколишню обстановку, доповнюватиме її.

Хорошим рішенням стане застосування колекції Аляска від EximTextil . Тканина доступна у 12 спокійних відтінках сірого, синього, бежевого. Завдяки невисокій щільності вона добре повторює форми дивана. При цьому у неї відмінний показник стійкості до стирання – 30 тисяч циклів Мартіндейла.

Стара, що притягує

Один із трендів сучасного дизайну – вінтажні вироби, ефект старовинних речей, потертість та інші сліди часу. Оббивний матеріал повинен «підігравати в цій симфонії», тому до вибору потрібно підійти дуже уважно. Тканина має бути привітною до Вас і тактильно приємною.

Наш вибір припав на колекцію Амелі. Цей шліфований велюр на флісовій основі чудово повторює форми дивана та підходить навіть для безкаркасних рішень. Вам буде легко з ним працювати та комфортно користуватися. Усі 9 кольорів палітри – класичні для меблевої індустрії: бежевий, золотий, коричневий, сірий та їх відтінки.

Текстура Амелі правдоподібно імітує старовину, а м'який ворс бездоганний у моменти релаксу.

Європейська стриманість

Європейська культура успішно інтегрується у побут українців. Наслідуючи принципи мінімалізму, ми прагнемо реалізувати їх у меблевій продукції. Оббивний матеріал грає передову роль.

Для такого випадку ми маємо однотонний жаккард Місті. Усі одинадцять кольорів – лаконічні та глибокі. До того ж, у волокна є особливість – трохи розпушена нитка. Це робить жаккард м'яким, що йому зовсім не властиво. Тканина однотонна, Вам не доведеться ламати собі голову для стикування малюнку на швах.

Як бачите, навіть у такому питанні, як перетяжка дивана, потрібно продумувати все до дрібниць, перш ніж приступити. Свою роль відіграє кожна деталь: місце розташування, предмети інтер'єру, його тематика, складність виконання дивана. Ваше головне завдання – побачити його в новому, гармонійному образі та підібрати відповідний оббивний матеріал з каталогу EximTextil .