Практичні оббивні матеріали

09.07.2018

Вибираючи м'які меблі, багато хто замислюється, як вибрати оббивку, яка буде практичною у використанні та легкою у догляді. Оббивна тканина повинна менше забруднюватися, добре чиститись, зберігати колір та форму.


Практичні оббивні матеріали
Практичні оббивні матеріали
Практичні оббивні матеріали

Щоб тканина не завдавала клопоту в майбутньому, у неї не повинно бути довгого, ламкого ворсу, який накопичує пил. Вона має бути досить щільною, щоб волога не просочувалася всередину. Разом з тим вона зобов'язана пропускати повітря для забезпечення належної вентиляції наповнювача.

Багато сучасних тканин готові до догляду і дозволяють пилососити їх без щітки, чистити мильним розчином і неагресивними миючими засобами. Козжаменники часто протирають вологим рушником і просушують серветкою. Це справді просто і регулярний елементарний догляд зберігає їхній зовнішній вигляд. Однак у галузі активно впроваджуються інновації, які значно полегшують чищення. Їх використання мінімізує час та зусилля, що відводяться на обслуговування дивану.

В асортименті Exim   Textil   теж є такі оббивні матеріали. Коротко розповімо про них.

Шліфована замша Мустанг Waterproof

Мустанг - дуже міцна, стильна, м'яка оббивка, яка добре імітує натуральну шкіру. Вона представлена у дев'яти кольорах, традиційних для українського меблевого виробництва. Приємна на дотик і комфортна, ця замша наділена технологічним новаторством.

Фактура поверхні така, що краплі, які на неї, не вбираються, а збираються в невеликі краплі. Вам достатньо промокнути сухою серветкою. Чай, кава, вино, інші рідини, які раніше змушували нас попітніти, забираються з дивана одним рухом руки. В іншому, догляд за полотном такий самий, як і для інших колекцій.

Серед інших переваг колекції – відмінна стійкість до стирання – 70 тисяч циклів Мартіндейла. Це гарантує, що диван надовго збереже ідеальний зовнішній вигляд, а Ви насолоджуватиметеся його ефектною, приємною оббивкою.

Непереможний шкірозамінник Прайм

Ще одна колекція, догляд за якою мінімальний – Прайм. Для багатьох шкірозамінників дуже гостро стоїть боротьба із плямами. Через пористу структуру матеріалу, він вбирає рідини і зберігає в структурі їх колір. Завдяки стійкому покриттю, Прайм зовсім не просочується. Навіть сліди від ручки, помади, кави, вина виводяться звичайною вологою серветкою.

На панелі колекції є світлі кольори: Snow та Vanilla . Можна без страху використовувати їх в інтер'єрі, адже плями на них просто не закріплюються, а колір не вигоряє.

Лавина з ефектом старовини

Ще один шкірозамінник з полімерним покриттям Easy Clean   – Лавина. Вона так само легко чиститься та має стильний, сучасний дизайн. Лавина - дуже яскравий представник шкірозамінників з ефектом потертості. А значить, у Вас буде трендовий, ефектний та атмосферний диван.

У колекції десять кольорів, глибоких, виражених, розкритих. За рахунок цього реалістично імітується вік виробу. При цьому полотно слабко схильне до стирання і витримує 50 тисяч циклів Мартіндейла.

Отже, практичність використання меблевої оббивки визначається не тільки її типом, довжиною ворсу, стиранням, а й застосуванням сучасних технологій. Вибираючи оббивку з інноваціями, Ви полегшуєте догляд за виробом, заощаджуєте свій час та отримуєте завжди ідеальні меблі!

Другие новости