Чистимо шкірозамінник

09.07.2018

Чистка оббивних матеріалів від забруднень досить проста, якщо проводити її своєчасно та дотримуватися елементарних правил. Особливо це стосується штучної шкіри. Щоб почистити диван, шкірозамінник не потрібно відчувати агресивними речовинами і народними засобами.

Чистимо шкірозамінник
Чистимо шкірозамінник
Чистимо шкірозамінник
Чистимо шкірозамінник
Чистимо шкірозамінник

У цій статті ми розповімо, як рекомендують доглядати оббивку виробники.

Чого не можна робити при чищенні шкірозамінників

Якщо Ваш диван забруднений, категорично не рекомендуємо такі заходи:

·           Скоблити плями і використовувати жорсткі щітки;

·           Використовувати засоби для чищення на основі спирту, горілку тощо;

·           Використовувати розчинники;

·           Застосовувати хімічні речовини, що відбілюють;

·           наносити хімікати на основі аміаку;

·           Використовувати кошти на основі нафтопродуктів

·           Використовувати інші засоби, не призначені для очищення шкірозамінників.

Недотримання цих правил може призвести до пошкодження матеріалу, що спричинить необхідність заміни всього чохла.

Як правильно доглядати оббивку

Правила чищення шкірозамінників дуже прості. Дотримуючись їх, Ви не ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд дивана та продовжте його термін служби. Ось кілька корисних порад , які повинні стати догмою для кожного власника меблів зі шкірозамінником:

1.         Краплі олії, чаю, кави, крові, інші рідкі речовини видаляємо відразу . Промокніть їх серветкою до того, як вони увібралися в поверхню і висохли. При необхідності протріть вологою серветкою і витріть насухо;

2.         Регулярно протирайте чохол із шкірозамінника вологою тканинною серветкою та просушуйте, наприклад, чистим рушником. Частота догляду – не рідше ніж 1 раз на тиждень;

3.         Якщо плями все ж таки почали утворюватися, або чохол змазаний помадою, кульковою ручкою, фарбою з одягу – пробуємо очистити поверхню слабким мильним розчином . Наносимо його на поверхню губкою і намагаємося акуратно прати забруднення з поверхні. Не допускаємо значного зволоження. Залишки рідини просушуємо чистим рушником.

4.         Якщо після мильного розчину все ж таки залишилися плями, використовуйте спеціальні засоби очищення - спрей або вологі серветки для очищення шкірозамінників. Спосіб їх застосування завжди вказують на етикетці. Продаються вони у меблевих магазинах та салонах.

5.         У деяких випадках, коли штучна шкіра не отримувала регулярного догляду, ці способи можуть не дати очікуваного результату. Тоді слід звернутися до організацій, які займаються чищенням диванів спеціалізованими засобами . Зазвичай це не займає багато часу, але дає відмінний ефект без ризику пошкодити виріб.

Зазначимо, що сьогодні на меблевому ринку представлені технологічні шкірзами, здатні відштовхувати забруднення. Колекція Прайм EasyClean   від Exim   Textil – одна із таких колекцій. Завдяки застосуванню присадок та захисних покриттів найскладніші плями можна відчистити звичайною вологою серветкою, не докладаючи особливих зусиль. Матеріал безпечний для людей та тварин, комфортний та практичний у використанні.

Ще раз звертаємо Вашу увагу, що дотримання порад народних умільців може згубно позначитися на пористій структурі шкірозамінника. Догляд за штучною шкірою значно простіше, ніж за іншими оббивними матеріалами, але має деякі обмеження та важливі рекомендації. Наслідуючи їх, Ви будете впевнені, що диван залишатиметься у відмінному стані довгі роки.