Каталог

Тканина Альфа

Всі тканини показані нижче, у розділі «Колекції».
Пошук за типом тканини:
Пошук за роком колекції:
Фільтри:
Очистити

Колекції

Характеристики

Альфа

  • Зносостійкість: 20 000 циклів
  • Щільність: 350г/м²
  • Склад: 100% ПЕМ, осн: 100% ПЕМ (алоба)
  • Ширина: 140см± 3 см
УВАГА! Колір тканини на фотографії сайту може відрізнятися від реального кольору тканини, що пов'язане з викривленням кольору монітора, налаштуваннями фотоапаратури, гаджетів та іншими факторами.
Компанія EximTextil не несе відповідальності за замовлення, прийняте по фото з сайту.
Інші кольори:
SNOW
SAND
OYSTER
SAGE
GREY
OLIVE
LAVANDA
LASCH
RUST
SADDLE
ESPRESSO

Поєднання простоти та респектабельності втілює тканину Альфа. Це якісна штучна замша з презентабельним дизайном та приємною текстурою. Оригінальна імітація зміїної шкіри робить поверхню більш яскравою та неординарною. Адже фактурний малюнок постає у ненав'язливих матових відтінках. Цей матеріал відрізняється підвищеною щільністю та стійкістю до зносу. Тому його можна використовувати для оббивки меблів у домашньому інтер'єрі, а також у HoReCa.

Переваги меблевої тканини Альфа

Штучна замша має покращені експлуатаційні характеристики. Вибравши цей матеріал для оббивки меблів, ви оціните такі переваги:

  • покриття TEFLON – захищає тканину від появи плям, тому вони легко усуваються з поверхні за допомогою серветки чи негрубої щітки;
  • антикіготь - ніяких затяжок і слідів від пазурів після ваших вихованців;
  • підвищена зносостійкість – полотно розраховане на 20 000 циклів за Мартіндейлом;
  • оригінальний дизайн – неорієнтований малюнок;
  • вибір рішень – у колекції представлені 11 теплих та ненав'язливих кольорів.

Оригінальна меблева тканина Альфа призначена для респектабельних інтер'єрів. Пастельна палітра відтінків доповнена преміальною м'якістю та делікатністю покриття. До таких меблів приємно торкатися.

Догляд за оббивною тканиною Альфа

Під час очищення покриття варто використовувати неконцентрований мильний розчин та м'яку губку. При виборі миючих засобів зверніть увагу, щоб у складі був відсутній аміак та хлор. Регулярний догляд за тканиною передбачає використання пилососу.

Колекція Альфа від «Ексім Текстиль» – це втілення лаконічної респектабельності. З такою оббивкою навіть стандартний диван виглядатиме ефектно та презентабельно.

Результаты - Corbin

Алексис